Witamy w naszym sklepie i życzymy udanych zakupów!

Czujnik zmierzchowy na szynę DIN z zewnętrzną sondą - MCE83

Przeznaczony do zabudowy czujnik zmierzchowy z zewnętrzną sondą. Urządzenie mające na celu automatyzację procesów elektrycznych, przy jednoczesnej oszczędności energii elektrycznej. Współpracuje także z oświetleniem LED

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: mce83
Cena: 37,99 zł 37.99
ilość szt.
Opis

Czujnik zmierzchowy włącza oraz wyłącza oświetlenie w oparciu o porę dnia. Temperatura ani wilgotność panujące w pobliżu urządzenia nie wpływają w żaden sposób na jego pracę. Nasz czujnik zmierzchowy ma szeroki wachlarz zastosowań, idealnie nadaje się do wykorzystania zarówno  w ogrodzie jak i na tarasie, dodatkowo można go użyć do instalacji świetlnych użyteczności publicznej (np.lampy uliczne).

Urządzenie używane jest do zautomatyzowania włączania oraz odłączania zasilania, np. załączenie oświetlenia lub instalacji antykradzieżowych. Czujnik po wykryciu przekroczenia wcześniej ustawionego poziomu światła rozpoczyna podawanie zasilanie na wyjście i podtrzymuje zasilanie do czasu wykrycia światła  o ustawionej mocy.

 Oferowany przez nas czujnik posiada zewnętrzną sondę o bardzo małych wymiarach i jest on urządzeniem całkowicie pasywnym. Może być zabudowany , na zewnątrz wystarczy wyprowadzić samą sondę. Idealnie nadaje się do zautomatyzowanego sterowania wszelkiego rodzaju urządzeniami elektrycznymi, bez problemu pracuje z oświetleniem typu LED. Sonda dzięki zwartej budowie i wysokiemu stopniu ochrony IP65 pozwala nam na jej bezpieczny i bezobsługowy montaż na zewnątrz.

 

Czujnik można zamontować na szynie DIN.

 

Dane techniczne:

Stopień ochrony: IP65

Temperatura pracy: -20°C - +400°C

Napięcie wejściowe ( zasilania): 230VAC/50Hz

Dopuszczalne maksymalne obciążenie: 3000W

Dopuszczalny  prąd obciążenia: 20A

Pobór mocy samego urządzenia – czuwanie/praca: ok. 0,5W

Opóźnienie włączenia: 1-2 sek

Opóźnienie wyłączenia 4-5 sek

Regulacja natężenia światła: 2-100 LUX

Dopuszczalna wilgotność: <93%RH

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl