Witamy w naszym sklepie i życzymy udanych zakupów!

Milight Pilot MONO / CCT 4-strefowy sterownik FUT007

Taśma LED podłączona bezpośrednio do źródła zasilania będzie świecić jednostajnie pełnym światłem. Można jednakże uzyskać wiele innych efektów świetlnych. Instalując odpowiedni kontroler zyskujemy możliwość zdalnego uruchamiania, ściemniania światła a także jego emisji na rozmaite sposoby jak na przykład miganie, pulsowanie czy efekt stroboskopu. Zaawansowany kontroler jednokolorowych LED z eleganckim i ergonomicznym pilotem komunikującym się za pomocą fal radiowych 2,4G. Tutaj rozwiązanie z jednym pilotem komunikujacym się z wieloma, od jednego do czterech niezależnymi kontrolerami.

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: MI_4Z_MONOCCT_REMOTE
Cena: 36,99 zł 36.99
ilość szt.
Opis

Milight Pilot MONO / CCT 4-strefowy sterownik FUT007

Tutaj sam pilot MONO / CCT RF 2.4G.

Sterowanie do systemu 4-strefowego. Środkowy przycisk - kółko w formie klawiszy kierunkowych.

Kontroler - sterownik dostępny oddzielnie.

Do sterowania światłem konieczny jest jeszcze odpowiedni sterownik. System MiLight współpracuje z dostepną opcjonalnie centralką-routerem wifi, gdzie odbiornik jest obsługiwany z poziomu aplikacji na smartfonie / tablecie - Android / iOS.

Profesjonalny radiowy kontroler LED. Kompaktowy, łatwy w montażu, uniwersalny w zastosowaniu w dowolnych instalacjach. Komunikacja za pomocą fal radiowych zapewnia spory zasięg (efektywnie około 30 metrów) i nie wymaga bezpośredniego celowania w kierunku sensora jak to ma miejsce w przypadku urządzeń działających na podczerwień. Obok atrakcyjnej stylistyki do jego zalet zaliczyć można także niski pobór prądu oraz optymalną funkcjonalność.


zasięg kontroli 30m

napięcie 12-24V

Moc transmisji 6dBm

Metoda modulacji GFSK

Pobór prądu w spoczynku 20uA

wymiary pilota 110 x 53 x 22 mm

Instrukcja obsługi TUTAJ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl