Witamy w naszym sklepie i życzymy udanych zakupów!

Klosz do profili ALU-LED P1 P2 P3 P4 - mleczny PC LINIA 1m

Taśma LED została już wklejona w profil to teraz koniec wieńczy dzieło. Należy wybrać klosz zgodnie ze swoim upodobaniem, przeznaczeniem paska LED czy też miejscem ekspozycji źródła światła. Istnieją dwie opcje: albo zdecydujemy się na przesłonę przezroczystą przez którą dostrzegalne są punkty diod oraz struktura taśmy, albo weźmiemy osłonkę białą jak mleko która maskuje taśmę i bardziej tłumi oraz rozprasza światło.

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: AL_KLOSZP1_PC_LINIA
Cena: 5,79 zł 5.79
ilość szt.
Opis

Klosz do profili ALU-LED P1 P2 P3 P4 - mleczny PC LINIA 1m

Dedykowane do profilu Alu-Led P1, P2, P3 i P4. Montowane co jest niebywałą zaletą poprzez wciśnięcie od góry. Możliwość łatwego i szybkiego montażu i demontażu. Idealne dopasowanie do profili oraz elastyczność tworzywa - instalacja na zatrzask - 'click' nie wykluczyły stworzenia szczelnej listwy do montażu taśmy LED. W połączeniu z odpowiednim profilem oraz zaślepkami maskującymi jego końce tworzy elegancką oprawę dla liniowego oświetlenia. 

Tutaj klosze mleczne - LINIA, maskujące taśmę, rozpraszające punkty świetlne oraz przy gęstości taśmy 120 diod na metr tworzące LINIĘ ŚWIATŁA.

Cena dotyczy 1 metra samej osłonki. Materiał: specjalne tworzywo optyczne zapewniające linię światła. 

Maksymalna długość jednego odcinka w całości to 2 metry. Jeśli chcą Państwo abyśmy wysłali profile dwumetrowe należy wybrać opcję dostawy Kurier DPD - 2m

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl