Witamy w naszym sklepie i życzymy udanych zakupów!

Milight Kontroler CCT 4-strefowy 10A sterownik FUT035

Taśma LED podłączona bezpośrednio do źródła zasilania będzie świecić jednostajnie pełnym światłem. Można jednakże uzyskać wiele innych efektów świetlnych. Instalując odpowiedni kontroler zyskujemy możliwość zdalnego uruchamiania, ściemniania światła a także jego emisji na rozmaite sposoby jak na przykład miganie, pulsowanie czy efekt stroboskopu. Zaawansowany kontroler LED CCT z eleganckim i ergonomicznym pilotem komunikującym się za pomocą fal radiowych 2,4G. Tutaj rozwiązanie z jednym pilotem komunikującym się z wieloma, od jednego do czterech niezależnymi kontrolerami.

Dostępność: brak towaru
Kod produktu: MI_4Z_CCT_CON_FUT035
Cena: 44,99 zł 44.99
ilość szt.
Opis

Tutaj sam kontroler - sterownik CCT - ciepła/zimna RF 2.4G.

Odbiornik do systemu 4-strefowego, dla taśm typu CCT - z diodami ciepło zimnymi - zmieniające barwę w zakresie białego od 3000K do 6500K

Współpracuje z routerem wifi Milight - sterowanie przez aplikację na smartfonie.

Pilot dostępny oddzielnie.

Do sterowania światłem konieczny jest jeszcze odpowiedni pilot albo centralka-router wifi obsługiwany z poziomu aplikacji na smartfonie / tablecie - Android / iOS.

Profesjonalny radiowy kontroler LED. Kompaktowy, łatwy w montażu, uniwersalny w zastosowaniu w dowolnych instalacjach. Komunikacja za pomocą fal radiowych zapewnia spory zasięg (efektywnie około 30 metrów) i nie wymaga bezpośredniego celowania w kierunku sensora jak to ma miejsce w przypadku urządzeń działających na podczerwień. Obok atrakcyjnej stylistyki do jego zalet zaliczyć można także niski pobór prądu oraz optymalną funkcjonalność.

zasięg kontroli 30m

napięcie 12-24V

maksymalna moc całkowita 10 A 120W/12V / 6A na kanał

wymiary kontrolera 85 x 45 x 23mm

Instrukcja obsługi TUTAJ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl