Witamy w naszym sklepie i życzymy udanych zakupów!

Milight Pilot RGB / RGBW 4-strefowy sterownik 9P FUT095

Taśma LED RGB aby pokazać swoje możliwości oprócz zasilania potrzebuje także odpowiedniego sterownika. Kontroler RGB zapewni emisję pożądanej barwy światła a także pozwoli na zarządzanie sposobem wyświetlania barw, jak na przykład efekt stroboskopu, płynnego lub skokowego przechodzenia przez dostępną paletę kolorów etc. Zaawansowany kontroler RGB z eleganckim dotykowym pilotem komunikującym się za pomocą fal radiowych 2,4G. Tutaj rozwiązanie z jednym pilotem komunikujacym się z wieloma, od jednego do czterech niezależnymi kontrolerami.

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: MI_4Z_RGB_REMOTE_GUM
Cena: 47,99 zł 47.99
ilość szt.
Opis

Milight Pilot RGB / RGBW 4-strefowy sterownik 9P FUT095

Tutaj sam pilot RGB / RGBW RF 2.4G.

Sterowanie do systemu 4-strefowego.

Czarne przyciski są gumowe, pozostała część panelu dotykowa.

Kontroler - sterownik dostępny oddzielnie.

Do sterowania światłem konieczny jest jeszcze odpowiedni sterownik. System MiLight współpracuje z dostepną opcjonalnie centralką-routerem wifi, gdzie odbiornik jest obsługiwany z poziomu aplikacji na smartfonie / tablecie - Android / iOS.

Profesjonalny radiowy kontroler RGB. Kompaktowy, łatwy w montażu, uniwersalny w zastosowaniu w dowolnych instalacjach. Komunikacja za pomocą fal radiowych zapewnia spory zasięg (efektywnie około 30 metrów) i nie wymaga bezpośredniego celowania w kierunku sensora jak to ma miejsce w przypadku urządzeń działających na podczerwień. Obok atrakcyjnej stylistyki do jego zalet zaliczyć można także niski pobór prądu oraz optymalną funkcjonalność. 

Jest możliwość sterowania wszystkimi strefami jednocześnie.

zasięg kontroli 30m

napięcie 12-24V

Moc transmisji 6dBm

Metoda modulacji GFSK

Pobór prądu w spoczynku 20uA

wymiary pilota 120 x 53 x 21 mm

Instrukcja obsługi TUTAJ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl