Taśma RGB+CCT 900 LED 3030RGB+2835W/WW IP20 12V 1m
Cena regularna:
towar niedostępny
Taśma RGB+CCT 900 LED 3030RGB+2835W/WW IP20 12V 1m
To nieprawda, że nie można mieć wszystkiego. Na jednej taśmie możemy mieć praktycznie każdą barwę białą oraz wszystkie kolory.
Najnowocześniejsze rozwiązanie to taśma RGB + CCT z osobnymi kolorami (R+G+B+W+WW).
W odpowiedzi na potrzeby klientów powstały taśmy zawierające w sobie diodę RGB SMD3030 oraz CCT - dwie osobne diody SMD2835.
Taśmy RGB + CCT wymagają odpowiednich sterowników. Pasek LED posiada 900 diod na 5 metrach (180/metr) oraz możliwość cięcia co 5 cm. Pobór prądu całej rolki to 135W - 27W/m.
Kupując 5 sztuk, otrzymują Państwo pełną, fabryczną rolkę 5m, zakończoną oryginalnym przewodem zasilającym.
W przypadku zakupu mniejszej ilości (np. 1 sztuka = 1m) taśma może być zakończona przewodem, jednak nie jest to gwarantowane.
Jeżeli zamówią Państwo kilka sztuk, np. 2 sztuki (2m), 3 sztuki (3m) itd., taśma zostanie przygotowana w jednym ciągłym odcinku, a nie jako kilka krótszych fragmentów.
Maksymalna długość jednego odcinka to 5 metrów, czyli długość całej rolki producenta.
| Napięcie zasilania | 12V DC |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Ilość diod | 180 / 1m |
| Rodzaj diod | 3030RGB + 2835W/WW |
| Pobór prądu | 27W / 1m |
| Kolor podłoża | Biały |
| Szerokość | 10mm |
| Wysokość | 2 mm |
| Barwa światła | RGB+CCT - paleta barw w różnych opcjach mieszania kolorów + biały 3000-6000K |
| Żywotność | ok. 50 000h |
| Kąt świecenia | 120° |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Certyfikaty | CE, RoHs |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!