Witamy w naszym sklepie i życzymy udanych zakupów!

Profile aluminiowe do taśm LED

Profile LED oraz ich możliwości

Profile LED pozwalają na efektowne wyeksponowanie taśmy, co umożliwia stworzenie nowoczesnego oświetlenia praktycznie w każdym pomieszczeniu. Profil LED to nie tylko wygląd. Skutecznie odprowadzają nadmiar ciepła, co ma znaczący wpływ na stabilność działania oświetlenia.

Do każdego profilu można dobrać innego rodzaju klosz, zgodnie z upodobaniem, z miejscem w którym zostanie zamocowany profil czy też przeznaczeniem paska LED. Do wyboru mamy kilka opcji osłon: przezroczystą, w przypadku której widoczne są punkty diod i struktura taśmy lub mleczną (nieprzeźroczystą) maskującą taśmę i tłumiącą oraz rozpraszającą światło. Klosze mleczne mogą mieć kilka stopni zaciemnienia, od tak zwanych mrożonych aż po maksymalnie białe i grube tworzące przy gęstych taśmach LED jednolitą linię świetlną.

Typy profili LED

Profile aluminiowe LED są niezbędne do prawidłowego montażu taśm, są ponadto podstawą układu chłodzenia, zapewniają równomierne odprowadzanie ciepła i tym samym przedłużają żywotność diod. Poprzez swój kształt, głebokość czy rodzaj klosza pozwalają na odpowiednie, efektowne wyeksponowanie światła. Dysponujemy pełną gamą profili do taśm LED czołowych polskich producentów:

  • architektoniczne
  • meblowe
  • specjalistyczne
  • proste, wpuszczane, kątowe, narożne, wąskie, szerokie, schodowe, sufitowe w wielu wariantach kolorystycznych

Oferujemy pełną gamę produktów marek: Lumines, Tech-Light i ALU-LED

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl