Taśma 24V CRI90 EPISTAR 112 LED SMD2835 neutralna 5LG 1m
Cena regularna:
towar niedostępny
Taśma 24V CRI90 EPISTAR 112 LED SMD2835 neutralna 5LG 1m
Diody 2835 charakteryzują się najlepszym stosunkiem luminescencji względem zastosowanej mocy. Na rynku nie ma aktualnie taśm, które z tylu watów wygenerują tyle lumenów. W naszych taśmach zastosowano mocniejszą wersję SMD emitującą do ~ 1300lm/m
Oferujemy taśmę LED z diodami typu SMD 2835 renomowanej firmy Epistar o szerokości 8 mm i długości 1 metra.
Barwa światła: biała neutralna.
Taśma posiada 560 diod na 5 metrach (112/metr) oraz możliwość cięcia co 7 cm (co 8 diod).
Pobór prądu całej rolki 5 metrowej to tylko 50W.
Elastyczna taśma LED dostarcza nieskończone ilości możliwości aranżacji wnętrz przy wykorzystaniu światła. Taśmy mogą być wykorzystywane zarówno w celach dekoracyjnych, jak również w modnym obecnie liniowym oświetleniu wnętrz. Spód paska LED pokryty jest wysokiej jakości samoprzylepną taśmą, która posiada właściwości termoprzewodzące – zapewnia ona prosty i wystarczająco mocny montaż na lata.
Dodatkowo zastosowanie podwójnego podkładu PCB sprawia, że ciepło odprowadzane jest w wydajniejszy sposób, co gwarantuje, że diody w znacznie mniejszym stopniu narażone są na przegrzanie.
Estetyczne i łatwe w montażu taśmy led są idealne do podświetlenia wnęk, wypustów, wysp, mebli, witryn itp.
| Napięcie zasilania | 24V DC |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Ilość diod | 112 / 1m |
| Rodzaj diod | SMD 2835 Epistar |
| Pobór prądu | 10W / 1m |
| Intensywność światła | 1500lm / 1m |
| Kolor podłoża | Biały |
| Szerokość | 10 mm |
| Wysokość | 1 mm |
| Barwa światła | Biały Neutralny 4000K |
| Żywotność | ok. 50 000h |
| Kąt świecenia | 120° |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Certyfikaty | CE, RoHs |
| Współczynnik oddawania barwy | CRI ≥ 90 |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!