Taśma RGB 150 LED SMD5050 IP65 wodoodporna 1m
Cena regularna:
towar niedostępny
Taśma RGB 150 LED SMD5050 IP65 wodoodporna 1m
Taśma LED z diodami typu RGB SMD 5050 o szerokości 10 mm; pełna rolka o długości 5 metrów. Wersja wodoodporna - IP65 - pokryta bezbarwnym żelem. Diody RGB umożliwiają emisję całej balety barw przy pomocy sterownika kontrolującego mieszanie 3 podstawowych kolorów. Taśma posiada 150 diod na 5 metrach (30/metr) oraz możliwość cięcia co 10 cm. Pobór prądu całej rolki to 36W - 7,2W/m. Taśma na rolce zakończona jest złączką 4-pin umożliwiającą szybkie połączenie z większością sterowników.
Taśma RGB dostarcza efektowne różnokolorowe światło, jej sposób oraz ilość zastosowań ogranicza jedynie wyobraźnia. Dzięki szczelnej powłoce silikonowej może być stosowana w trudnych, wilgotnych warunkach. Elastyczność taśmy owocuje nieskończonymi ilościami możliwości aranżacji wnętrz przy wykorzystaniu światła. Taśmy mogą być wykorzystywane zarówno w celach dekoracyjnych, jak również w modnym obecnie liniowym oświetleniu wnętrz. Spód paska LED pokryty jest samoprzylepną taśmą 3M – zapewnia ona prosty i wystarczająco mocny montaż na lata. Estetyczne i łatwe w montażu taśmy LED są idealne do podświetlenia wnęk, wypustów, wysp itp. Do poprawnego i trwałego użytkowania taśmy należy dopasować odpowiedni zasilacz oraz kontroler RGB, w rozbudowanych instalacjach niekiedy potrzebny będzie wzmacniacz sygnału (gdy do jednego kontrolera chcemy podłączyć dłuższe odcinki).
Kupując 5 sztuk, otrzymują Państwo pełną, fabryczną rolkę 5m, zakończoną oryginalnym przewodem zasilającym.
W przypadku zakupu mniejszej ilości (np. 1 sztuka = 1m) taśma może być zakończona przewodem, jednak nie jest to gwarantowane.
Jeżeli zamówią Państwo kilka sztuk, np. 2 sztuki (2m), 3 sztuki (3m) itd., taśma zostanie przygotowana w jednym ciągłym odcinku, a nie jako kilka krótszych fragmentów.
Maksymalna długość jednego odcinka to 5 metrów, czyli długość całej rolki producenta.
| Napięcie zasilania | 12V DC |
| Klasa szczelności | IP65 - wodoodporna - w powłoce silikonowej |
| Ilość diod | 30 / 1m |
| Rodzaj diod | SMD 5050 |
| Pobór prądu | 7,2W / 1m |
| Kolor podłoża | Biały |
| Szerokość | 10 mm |
| Wysokość | 3 mm |
| Barwa światła | RGB - paleta barw w różnych opcjach mieszania kolorów |
| Żywotność | ok. 50 000h |
| Kąt świecenia | 120° |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Certyfikaty | CE, RoHs |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!