Taśma RGB 300 LED SMD5050 IP68 wodoszczelna 5m
Cena regularna:
towar niedostępny
Taśma RGB 300 LED SMD5050 IP68 wodoszczelna 5m
Taśma LED z diodami typu RGB SMD 5050 o szerokości 12 mm i długości 5 metrów. Wersja wodoszczelna - IP68 - pokryta elastycznym bezbarwnym pancerzem w formie spłaszczonej rurki wypełnionej także bezbarwnym żelem zalewającym diody. Diody RGB umożliwiają emisję całej balety barw przy pomocy sterownika kontrolującego mieszanie 3 podstawowych kolorów. Taśma posiada 300 diod na 5 metrach (600/metr) oraz możliwość cięcia co 5 cm. Pobór prądu całej rolki to 72W - 14,W/m. Taśma na rolce zakończona jest złączką 4-pin umożliwiającą szybkie połączenie z większością sterowników.
Taśma RGB dostarcza efektowne różnokolorowe światło, jej sposób oraz ilość zastosowań ogranicza jedynie wyobraźnia. Dzięki szczelnej powłoce silikonowej może być stosowana w trudnych, wilgotnych warunkach. Elastyczność taśmy owocuje nieskończonymi ilościami możliwości aranżacji wnętrz przy wykorzystaniu światła. Taśmy mogą być wykorzystywane zarówno w celach dekoracyjnych, jak również w modnym obecnie liniowym oświetleniu. Do poprawnego i trwałego użytkowania taśmy należy dopasować odpowiedni zasilacz oraz kontroler RGB, w rozbudowanych instalacjach niekiedy potrzebny będzie wzmacniacz sygnału (gdy do jednego kontrolera chcemy podłączyć dłuższe odcinki). Taśma nie jest pokryta samoprzylepną taśmą, montaż wymaga zastosowania uchwytów.
| Napięcie zasilania | 12V DC |
| Klasa szczelności | IP68 - wodoodporna - silikon + izolacja PE |
| Ilość diod | 60 / 1m |
| Rodzaj diod | SMD 5050 |
| Pobór prądu | 14,4W / 1m |
| Kolor podłoża | Biały |
| Szerokość | 12 mm wraz z izolacją |
| Wysokość | 4mm |
| Barwa światła | RGB - paleta barw w różnych opcjach mieszania kolorów |
| Żywotność | ok. 50 000h |
| Kąt świecenia | 120° |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Certyfikaty | CE, RoHs |
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!