Zestaw taśma SMD3528 2.5m 300 LED komplet zasilacz
Cena regularna:
towar niedostępny
GOTOWY DO PODŁĄCZENIA ZESTAW
2,5m taśma LED + zasilacz + gniazdo DC
SMD3528 – 60 diod na metr (2,5m=150 diod)
Do wyboru we wszystkich dostępnych kolorach emitowanego światła:
- BIAŁY CIEPŁY
- BIAŁY ZIMNY
- BIAŁY NEUTRALNY
- ZIELONY
- ŻÓŁTY
- NIEBIESKI
- CZERWONY
Kupując kompletny zestaw oszczędzają Państwo czas i pieniądze.
Do montażu nie potrzeba pomocy fachowca. Wystarczy przykleić taśmę w pożądanym miejscu, wpiąć zasilacz do prądu i cieszyć się wielokolorowym światłem nowoczesnych diod SMD.
Elastyczna taśma LED dostarcza nieskończone ilości możliwości aranżacji wnętrz przy wykorzystaniu światła. Taśmy mogą być wykorzystywane zarówno w celach dekoracyjnych, jak również w modnym obecnie liniowym oświetleniu wnętrz. Spód paska LED pokryty jest samoprzylepną taśmą 3M – zapewnia ona prosty i wystarczająco mocny montaż na lata.
| Napięcie zasilania | 12V DC |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Ilość diod | 60 / 1m |
| Rodzaj diod | SMD 3528 |
| Pobór prądu | 4,8W / 1m |
| Kolor podłoża | Biały |
| Szerokość | 8 mm |
| Wysokość | 3 mm |
| Barwa światła |
Ciepły, zimny, neutralny, czerwony, |
| Żywotność | ok. 50 000h |
| Kąt świecenia | 120° |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Certyfikaty | CE, RoHs |
Zestaw będzie Państwu służył bezawaryjnie przez długie lata między innymi dzięki zastosowaniu odpowiedniego komponentu zasilającego. Załączony markowy zasilacz będzie pracował z niewielkim obciążeniem ponieważ w tej konfiguracji ma on jeszcze spory zapas dostępnej mocy.
Niezwykle łatwe w montażu gniazdo DC (wystarczy przykręcić śrubki dociskające kable zasilające w otworach montażowych) w najbardziej popularnym wymiarze: 2,1/5,5 - idealnie pasuje do wtyku zasilacza.
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!